БЕТОННІ СХОДИ

Бетонні сходи — це поєднання стилю і практичності та помірної ціни від 1 сходинка від 850 грн. 

Це зручна конструкція, здатна стати прикрасою вашого будинку або офісу. Сходи вже давно перестали бути атрибутом багатоквартирних будинків і великих установ, їх можна зустріти і в приватних невеликих котеджах. Не рідкість будинку з двома — трьома поверхами і в них сходові прольоти є обов'язковим атрибутом. Це не тільки елемент конструкції, а й важлива деталь інтер'єру, яка привертає багато уваги і повинна добре вписуватися в загальне оформлення особняка. Вона здатна формувати настрій і впливати на загальну атмосферу в кімнаті. Також сходи повинна бути зручною і практичною, оскільки буде досить складно виправити який-небудь дефект або безглуздість, якщо сходи вже встановлена. Наша компанія виробляє відмінні сходи, великий міцності, з довговічного матеріалу і з вишуканим оформленням.

Сходи з бетону на замовлення

Наша компанія пропонує виготовлення сходів з бетону під замовлення, від створення проекту і розробки дизайну і закінчуючи установкою і здачею в експлуатацію. Від вас вимагає мінімум уваги і турбот, наші фахівці виконають весь комплекс робіт. Наші & nbsp; сходи відповідають всім вимогам, вони розроблені з урахуванням можливих навантажень і здатні прослужити багато десятків років. Вам не знадобиться ламати голову над проектом, стежити, щоб конструкція відповідала стандартам. Ви зможете вибрати один з безлічі варіантів оформлення, який відмінно впишеться в інтер'єр. Бетонні сходи легко збираються на будь-яку висоту з будь-якою кількістю поворотів і відрізняються міцною конструкцією, вони легко витримають величезні навантаження.

ПОСЛУГИ І ЦІНИ на сходи і вхідні групи

Монтаж опалубки, армування і бетонування сходів межэтажных

       - 750 грн / сходинка

Монтаж опалубки, армування і бетонування сходів вхідних

        груп - 950 грн/сходинка

Монтаж гідроізоляції конструкцій обмазочная-наплавляюча - 150 грн/м2

Бетонування майданчика армованої - 750 грн/м2

Розвантажувально-такелажні роботи - 125 грн/люд/год

Монтаж опалубки, армирование и бетонирование лестниц межэтажных - 750 грн / ступенька

Монтаж опалубки, армирование и бетонирование лестниц входных групп - 950 грн/ступенька

Монтаж гидроизоляции конструкций обмазочная-наплавляемая - 150 грн/м2

Бетонирование площадки армированной - 750 грн/м2

Разгрузочно-такелажные работы - 125 грн/чел/час

Фундамент ленточный - от 450 грн/м3

Гидроизоляция фундамента - от 45 грн/м2

Фундамент ленточный сложный - от 700 грн/м3

Колонна 250*250 мм - от 500 грн/м. погонный

Колонна 400*400 мм - от 550 грн/м. погонный

Армопояс - от 200 грн/м. погонный

Балка - от 500 грн/м. погонный

Монолитное перекрытие - 130 грн/м2

Виготовлення бетонних сходів на замовлення в КИЄВІ і КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Хочете мати надійні і при цьому гарні сходи? Тоді забудьте про дилетантів. Це дуже серйозне завдання, адже при проектуванні потрібно правильно розрахувати опір матеріалів, визначити, при якому мінімальному вазі сходи буде утримувати необхідне навантаження і вкластися у встановлені стандарти. При цьому потрібно враховувати форму сходів, її довжину, висоту, ширину, подбати про гасінні вібрації. Не можна при цьому забувати про дизайнерські вишукування, сходи повинна бути частиною інтер'єру. Це завдання під силу тільки досвідченим людям. Наші фахівці мають великий список вже встановлених конструкцій, ми вміємо грамотно розробляти проект і швидко, добротно його реалізовувати. Виготовлення бетонних сходів & mdash; наша головна спеціалізація і ми чудово володіємо всіма прийомами і методиками.

Якщо вам потрібні сходи в котедж з незвичайним оформленням або оригінальною формою, то ви навряд чи знайдете відповідний варіант серед типових проектів. Химерні форми кімнат і нестандартні відстані, своєрідне бачення дизайнером внутрішнього оформлення приміщення часом вимагають дивовижних конструкцій, в тому числі і сходів. В такому випадку приходить на допомогу послуга сходи на замовлення. Ви можете замовити унікальну конструкцію, яку раніше ніхто не робив і наші фахівці відповідно до ваших вимог виготовлять проект. Після його погодження професійні працівники встановлять у вас на об'єкті. Ваше індивідуальне замовлення буде виконано з максимальною точністю і в найкоротші терміни. Будуть враховані всі побажання і обов'язкові в такому випадку вимоги.

Виготовлення бетонних сходів

Бетонні сходи — довгострокове капіталовкладення

Бетон і сталь — довговічний матеріал, який не втрачає своїх властивостей протягом багатьох років. Сходи з цього матеріалу збережуть свій ошатний і стильний зовнішній вигляд довгий час, вони будуть радувати вас і позбавлять від турбот про ремонт та обслуговування.

Ми пропонуємо якісні, стильні та практичні сходи, які будуть відмінно вписуватися в інтер'єр, служити вірою і правдою не один десяток років.

Хоча можна знайти і більш дешевий матеріал для сходів, але тільки бетонні сходи краще окупаються за рахунок своєї довговічності, такі сходи не потребуватиме додаткових капіталовкладень протягом дуже тривалого періоду експлуатації.

 

Зателефонуйте +38 (067) 445-67-31, і ми безкоштовно проконсультуємо Вас з будь-яких питань, надамо ескізи сходів які розробляли, а також звозимо Вас на готовий об'єкт, де ви зможете оцінити красу і довговічність бетонних сходів.

Консультація безкоштовно. Телефонуйте - тел: +38 (067) 445-67-31, ‎(044) 383-91-34, ‎(067) 536-27-50 .